logo brygada102

Stolarnia

Posiadamy własną stolarnie, wyposarzoną w fachowy sprzęt do kompleksowej obróki drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar, renowacji antycznych mebli czy produkcji mebli z litego drewna.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, nasze meble są unikalnej jakości, tworzone według najlepszych projektów. Jesteśmy w stanie wykonać każdy mebel, według Państwa pomysłom lub naszym projektom. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązania, najlepsze materiały. Tylko u nas wymiar oraz wycenę otrzymają Państwo zupełnie za darmo.

Renowacja mebli

Specjalnością naszej firmy jest renowacja starych, antycznych mebli oraz innych przedmiotów wykonanych z drewna. Odnawianiem mebli zajmujemy się już od 10 Lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, a stosowane przez nas techniki renowacji są najlepszymi w Polsce. Wykorzystujemy unikalne materiały i środki najlepszej jakości, używane wyłącznie przez profesjonalistów, produkowane przez największych na świecie producentów. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat ze wszelkiego rodzaju urządzenia. Odnawiając każdy rodzaj mebli, naszą prace wykonujemy bardzo starannie, dbając o każdy szczegół, z zewnątrz oraz z wewnątrz. Dokonujemy również niezbędnych uzupełnień oraz zatruwamy elementy zaatakowane przez owady lub grzyby. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Repliki mebli antycznych

Oferujemy produkcje replik mebli antycznych, mebli stylowych, stylizowanych, myśliwskich. Meble wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, na życzenie klienta z wybranego rodzaju drewna. Repliki mebli wykonujemy według własnych wzorów, lub projektów przez Państwa przedstawionych. Ogromną zaletą takich mebli jest ich cena, która jest kilka krotnie niższa niż ceny mebli oryginalnych, często trudno dostępnych lub nie osiągalnych. Jeżeli chcą Państwo mieć w swoim domu, biurze czy w innym miejscu zachwycające meble stylowe, bądź antyczne zapraszamy do kontaktu. Oferujemy darmową wycenę, oraz najlepsze doradztwo.

Zabudowy na wymiar w antycznym stylu

Oferujemy Państwu produkcje zabudów, umeblowania mebli antycznych – mebli stylowych takich jak:

- zabudowy – umeblowania biblioteczne

- kredensy

- witryny

- serwantki

- biurka

- komody

- krzesła, stoły

- meble sypialne

- oraz wiele więcej

Oferujemy również produkcje mebli nietypowych, według naszych projektów lub według Państwa pomysłów, na wymiar do lokali użyteczności publicznej, lokali użytkowych itp.

Produkcja lamp fornirowanych

Lampy fornirowane to stylowe, designowane oświetlenie. Nadają się one do każdego rodzaju pomieszczeń, nadając nie powtarzalny klimat oraz fason. Wykonując nasze produkty dbamy o każdy szczegół, dlatego posiadają one najwyższą jakość na rynku. Nie jesteśmy firmą produkującą taśmowo, każdy produkt wykonujemy z pasją oraz ogromnym zaangażowaniem, z myślą o naszych klientach. Do produkcji lamp używamy najwyższej jakości forniru, który charakteryzuję się ogromną wytrzymałością, odpornością na warunki zewnętrzne oraz unikatowym wyglądem. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania – począwszy od koloru aż do rozmiaru i koncepcji lampy. O naszym profesjonalizmie świadczy zadowolenie naszych klientów, których dobre opinie są największą zapłatą za naszą prace. Zapraszamy do kontaktu.

Meble na wymiar

Meble na wymiar to idelne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Dzięki dopasowanemu rozmiarowi oraz kształcie mogą nadać jednolity styl całemu poszmieszczeniu. Oferujemy unikatowe meble na wymiar z każdego rodzaju drewna. Wykonujemy meble takie jak:

- meble i zabudowy kuchenne

- blaty, szafy, komody

- oraz wszelkie inne meble, według naszych lub Państwa projektów

Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt. Wykonujemy meble z najlepszej jakości materiałów, na życzenie Państwa z każdego rodzaju drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najlepszej jakości technologii.

Wyoposażenie sklepów, biur, restauracji, hoteli

Produkujemy meble sklepowe i meble dla biur,restauracji, hoteli itp. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy nasz mebel jest inny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie stolarki meblowej. Profesjonalny sprzęt oraz wykfalifikowani pracownicy sprawiają, że nasi klienci zawsze są z nas zadowoleni. Wykonujemy meble takie jak:

-lady sprzedażowe

-regały

-gabloty

-witryny

-gondole

-biurka

-stoły konferencyjne

-krzesła

-oraz wszelkie inne meble do sklepów, biur, restauracji czy hoteli

Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt. Wykonujemy meble z najlepszej jakości materiałów, na życzenie Państwa z każdego rodzaju drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najlepszej jakości technologii. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz solidność i profesjonalizm.

Meble ogrodowe

Proponujemy Państwu unikatowe meble ogrodowe takie jak:

- ławy,

- stoły, krzesła,

- doniczki

- huśtawki, altany

- kompleksowe place zabaw

- ogrodzenia drewniane.

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz dostęp do najlepszych materiałów dlatego jesteśmy wykonać każdy Państwa pomysł. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu dokonania darmowej wyceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo z naszej strony.

Gwarantujemy najwyższy standard oraz atrakcyjne ceny.